O nas

Serdecznie Witamy Państwa na stronie Pizzerii VIP. Polecamy Państwu wspaniałą pizzę na chrupiącym cieście, z wieloma składnikami dostępnymi w 20 kompozycjach. Polecamy także sałatki oraz kebab. W naszym lokalu znajduje się billboard i automaty do gry, lokal jest klimatyzowany. Organizujemy niezapomniane wesela, chrzciny, komunie itp. Dostarczamy najlepszej jakości potrawy, oraz profesjonalnie obsługujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia. gwarantując dobrze zorganizowany catering.

Nasz Catering to zarówno kameralne przyjęcia, jak i duże imprezy. Urodziny, imieniny rocznice, spotkania biznesowe i wszelkie inne uroczystości to okazje do przyjęcia gości. Zapewniamy smaczne jedzenie, w zależności od potrzeb, mniej lub bardziej wykwintne menu.

Własny parking

Nasza restauracja dysponuje miejscem parkingowym dla wszystkich naszych gości którzy mogą zostawić w bezpiecznym miejscu swoje samochody i spędzić wolny czas w naszej restauracji delektując się naszymi specjałami.

Aktualności

Lubisz dostawać coś Gratis? Dla ciebie Przygotowaliśmy specjalne promocje. [Sprawdź]

Imprezy Okolicznościowe to nasza specjalność. Zobacz sam. [Sprawdź]

Jeśli jesteś kibicem sportowym to najlepszym miejscem do kibicowania będzie nasz klub. [Sprawdź]

Dowóz Gratis

Przy zamówieniu do 10km powyżej 20zł do Twojego zamówienie nie doliczymy dowozu.

Najwyższa Jakość

Pizzeria VIP to miejsce w którym możesz być pewien wysokiej jakości produktów. Dania, które serwusjemy są przygotowywane tylko ze świeżych składników.